Home / Lajme / Maqedoni / Votoni voglushen e vetme shqiptare Morea Asani – “Bëhu yll i vitit 2015″

Votoni voglushen e vetme shqiptare Morea Asani – “Bëhu yll i vitit 2015″

02 dhjetor – Morena Asani është e vetmja shqipëtare e cila garon në ”Bëhu yll i vitit 2015 ” e cila organizohet nga City Mall

Në konkurrencën e mbi 30.000 fëmijëve nga mbarë Maqedonia, Morea Asani është vogëlushja e vetme shqiptare e cila garon në “ Bëhu yll i vitit 2015” organizuar nga Qendra tregtare City Mall në Shkup. Për të hyrë në garë dhe të bëhet pjesë e kalendarit të vitit 2015 Morea e vogël kanevojë për mbështetjen e gjithë neve.

Të ndihmojmë Morea Asanni që ta realizojë ëndrën e saj duke votuar në Fan page :
https://www.facebook.com/SkopjeCityMall?sk=app_499141156863028&app_data=33&pnref=story

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *