Home / Lajme / Botë / 20 vetura policore ndjekin terroristët në Paris

20 vetura policore ndjekin terroristët në Paris

9 janar-Një konvoj prej 20 veturave policore është duke i ndjekur dy terroristët e dyshuar që kanë grabitur një veturë Peugeot 206 dhe kanë marrë një peng.

10:10 Policia është në ndjekje të dy terroristëve që kanë grabitur një veturë Peugeot 206

Një konvoj prej 20 veturave policore është duke i ndjekur dy terroristët e dyshuar që kanë grabitur një veturë Peugeot 206 dhe kanë marrë një peng.

Policët janë duke e ndjekur veturën në magjistralen A2 që shkon drejt Parisit.

Gjithashtu lexo

Tërmet i fortë e goditi pjesën jugore të Altlantikut

Një tërmet me intensitet prej 6,7 ballësh sipas shkallës Rihter e goditi sot pjesën jugore …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *