Home / Lajme / Maqedoni / 3T EMISION HUMORISTIK GODET PËRSËRI SHTETIN NËPËRMJET HUMORIT

3T EMISION HUMORISTIK GODET PËRSËRI SHTETIN NËPËRMJET HUMORIT

26 JANAR – 3T EMISION HUMORISTIK

Duke u angazhuar në pasqyrimin e realitetit tek Shqiptarët e Maqedonisë, emisioni humoristik 3T që emitohet çdo të hëne në Televizionin Koha godet sërisht, kësaj radhe aktorët shënjestrojnë mënyrën apsurde të ndërhyrjeve të inspektoriatit dhe policisë në objektet afariste të shqiptarëve. 3T duke përdorur fantazinë, vë në të njejtën vijë hajdutët dhe inspektorët, sepse popullata I përjëton si të tillë. Shpresojmë që të përcjellim mesazh deri te autoritetet që të mos I bëjnë aksionet e tyre sikur hynë nëpër çerdhe narkomanësh, e jo nëpër kafenet e thejshta fshatare.
Emisioni 3T nëpërmjet humorit gjithmon do të godet dukuritë negative të cilat ndodhin në rrethin tonë. Siç goditi ndotjen e ajrit nëpërmjet Skeçit “Llotaria”…

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *