Home / Lajme / Maqedoni / Alarmohet zhdukja e një 17 vjeçari në Shkup

Alarmohet zhdukja e një 17 vjeçari në Shkup

12 janar-Policia nuk ka dhënë detaje por thënë se bëhet fjalë për shtetasin me inicialet A.A, për të cilinë shtë thënë se që të dielën nga ora 17.00 është zhdukur nga shtëpia.

Një 17 vjeçar nga Shkupi është zhdukur mbrëmë dhe se rasti është paraqitur nga prindërit e tij.

Policia nuk ka dhënë detaje por thënë se bëhet fjalë për shtetasin me inicialet A.A, për të cilinë shtë thënë se që të dielën nga ora 17.00 është zhdukur nga shtëpia.

Policia ka nisur kërkimet për gjetjen e tij dhe se nuk janë dhënë hollësi të tjera.

Gjithashtu lexo

Armata e Maqedonisë shënon 25 vjetorin e formimit të saj

Armata e Republikës së Maqedonisë sot shënon 25 vjet nga formimi i saj. Solemniteti qendror është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *