Home / Lajme / Maqedoni / Forcat policore në Gostivar arrestojn trafikantët e drogës

Forcat policore në Gostivar arrestojn trafikantët e drogës

MPB kryen bastisje dhe arrestime të një grupi kriminel që është marr me trafikimin e drogës. Kështu njoftojnë mediat maqedonase.

Një aksion i madh i policisë maqedonase ka filluar që nga orët e hershme të mëngjesit në qytetin e Gostivarit ku po bëjnë bastisje dhe arrestime të një grupi kriminel që është marr me trafikimin e drogës. Kështu njoftojnë mediat maqedonase, transmeton zhurnal.

Zyrtarët e Ministrisë së Punëve të Brendshme brenda ditës do të njoftojnë për detajet e aksionit.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *