Home / Lajme / Maqedoni / Jegunovca së shpejti me stacion policorë

Jegunovca së shpejti me stacion policorë

14 janar-Në vendosjen e gurthemelit do të marrë pjesë ministrja e Punëve të Brendshme Gordana Jankulloska, së bashku me zëvendësministrin e Punëve të Brendshme Zimri Qamili, drejtorin e BSP-së, Mitko Çavkov dhe sekretaren shtetërore në MPB, Anastasija Ilievska

Në komunën e Jagunovcit sot do të fillojë ndërtimi i objektit të ri të Sektorit policor në këtë komunë.
Në vendosjen e gurthemelit do të marrë pjesë ministrja e Punëve të Brendshme Gordana Jankulloska, së bashku me zëvendësministrin e Punëve të Brendshme Zimri Qamili, drejtorin e BSP-së, Mitko Çavkov dhe sekretaren shtetërore në MPB, Anastasija Ilievska.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *