Home / Lajme / Maqedoni / Katër persona u sulmuan mbrëmë tek Mavrovasja

Katër persona u sulmuan mbrëmë tek Mavrovasja

27 janar-MBP njofton se të lënduarit menjëherë janë dërguar në Spital, ku është konstatuar se B.M. është në gjendje të rëndë shëndetësore, dhe tre të tjerët kanë marrë lëndime të leha trupore.

Në Qendrën Tregtare Mavrovasja në Shkup, mbrëmë rreth orës 18.30, tre persona të panjohur kanë sulmuar me thikë dy 18 vjeçarët M.N. dhe S. I si dhe 23 vjeçarin B.M, që të tre nga Haraçina dhe 21 vjeçarin J.L, nga Shkupi, duke iu shkaktuar atyre lëndime trupore.

MBP njofton se të lënduarit menjëherë janë dërguar në Spital, ku është konstatuar se B.M. është në gjendje të rëndë shëndetësore, dhe tre të tjerët kanë marrë lëndime të leha trupore.

Gjithashtu nga MPB njoftojnë se janë duke punuar në zbardhjen e rastit.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *