Home / Lajme / Maqedoni / Moti sot me diell dhe vranësira mesatare

Moti sot me diell dhe vranësira mesatare

6 janar-Moti sot në vendin tonë pritet të jetë me diell dhe vrenjtësira të vogla lokale, ndërsa erë e përforcuar do të fryjë posaçërisht në pjesën lindore dhe do arrijë shpejtësi deri më 70 kilometra në orë.

Moti sot në vendin tonë pritet të jetë me diell dhe vrenjtësira të vogla lokale, ndërsa erë e përforcuar do të fryjë posaçërisht në pjesën lindore dhe do arrijë shpejtësi deri më 70 kilometra në orë.

Temperaturat pritet të sillen prej -9 deri më -1 gradë, ndërsa ajo e ditës prej -4 deri më 4 gradë celsius.

Shkupi pritet të ketë mot të ngjashëm dhe me temperaturë prej -4 deri më 2 gradë celsius

Gjithashtu lexo

Starnawski përsëri zhytet në Matkë

Zhytësi i famshëm speleologjik, Krzysztof Starnawski nga Polonia, së bashku me ekip të zhytësve vendas …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *