Home / Lajme / Maqedoni / Moti sot me vranësira dhe reshje të shiut

Moti sot me vranësira dhe reshje të shiut

25 janar-
Edhe në Shkup dhe rrethinë do të mbaj mot I ngjashëm dhe temperatura maksimale pritet të arrijë 6 gradë celsius.

Sot në mbarë vendin do të mbretërojë mot i ndryshueshëm me vranësira dhe reshje të shiut ndërsa në vendet më të larta edhe reshje të dëborës.
Temperatura e ditës do të sillet nga 1 deri 10 gradë Celsius.

Edhe në Shkup dhe rrethinë do të mbaj mot I ngjashëm dhe temperatura maksimale pritet të arrijë 6 gradë celsius.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *