Home / Lajme / Maqedoni / Përdhunohet 14 vjeçarja nga bashkëmoshatari i saj

Përdhunohet 14 vjeçarja nga bashkëmoshatari i saj

Shkup, 30 Janar – Një ngjarje makabre ka ndodhur në një nga shkollat e Shkupit, ku një nxënëse 14 vjeçare është dhunuar nga një bashkëmoshatar i saj.

Ngjarja ka ndodhur në shkollën “Vëllezërit Ramiz dhe Hamid” në Shkup, kur abuzuesi 15 vjeçar, nxënës i të njejtës shkollë ka mashtruar 14 vjeçaren duke e çuar në toaletin e shkollës dhe më pas e ka përdhunuar. Akti i tmerrshëm ka ndodhur para syve të një nxënëse tjetër.

Policia ka ndaluar 15 vjeçarin, pas denoncimit të tij dhe se ai ka theksuar se kishte pasur lidhje dashurie me 14 vjeçaren.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *