Home / Lajme / Maqedoni / Rrihet brutalisht një 17 vjeçar në Shkup

Rrihet brutalisht një 17 vjeçar në Shkup

Shkup, 23 janar – Janë rikthyer incidentet e dhunshme në Shkup, ku viktima janë të rinjtë.

Një incident i radhës ka ndodhur mbrëmë në stacionin urban të autobusëve në rrugën “Kemal Sejfula”, ku është sulmuar një 17 vjeçar me inicialet V.K nga fshati Lubancë i Shkupit.

Policia theksoi se i riu është sulmuar nga një grup personash të panjohur dhe se ai është dërguar për shërim në spitalin e qytetit.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *