Home / Lajme / Maqedoni / Shpati Kasapi dhe Mergim Mjeku vijnë me klipin ‘Befasisht’ (Video)

Shpati Kasapi dhe Mergim Mjeku vijnë me klipin ‘Befasisht’ (Video)

30 janar – Këngëtari Shpat Kasapi vjen me klipin më të ri ”Befasisht”

Këngëtari i suksesshëm nga Maqedonia, Shpat Kasapi nuk ndalet së sjelluri hite të njëpasnjëshme . Pas bashkëpunimit me Elona Lekën ,që sollën një klip tepë të bukur ,tash kësaj radhe ai ka sjellur për publikun këngën e re me klip ‘Befasisht’, në bashkëpunim me këngëtarin Mergim Mjeku.

Kënga është punuar nga Gent Myftaraj, ndërsa teksti është shkruar nga Kreshnik Avdiu.

Për klipin e kësaj këngë është kujdesur kompania MAX Production.
Shpresojmë që publikut ti pëlqejë kenga , dhe Shpati të vazhdoje me klipet e radhës.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *