Home / Lajme / Maqedoni / Tetovë:Shkel fqiun me veturë

Tetovë:Shkel fqiun me veturë

5 janar-Është kryer hetim në vendin e ngjarjes, ndërsa më pas S.E është ftuar për bisedë informative në Stacionin Policor, ku është biseduar dhe punohet në zbardhjen e plotë të rastit”, njofton Policia e Tetovës.

I riu 17 vjeçari F.I nga Tetova ka denoncuar në polici se të dielën pasdite me veturë “Golf 4” me qëllim është goditur nga fqiu i tij S.E 33 vjeçar. Sipas policisë fqiu i ka thënë F.I-së që ta lëviz veturën e tij “Volvo” që të mund të kalojë me “Golfin”, me ç`rast ka filluar zënkë verbale mes dy fqinjëve. “S.E ka hyrë në Golf kurse goditur me Volvon, me ç`rast e ka lënduar F.I, i cili me veturë tjetër është dërguar në Spitalin Klinik të Tetovës ku është mbajtur për kurim të mëtejshëm. Është kryer hetim në vendin e ngjarjes, ndërsa më pas S.E është ftuar për bisedë informative në Stacionin Policor, ku është biseduar dhe punohet në zbardhjen e plotë të rastit”, njofton Policia e Tetovës.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *