Home / Lajme / Maqedoni / Theret nje i ri ne Shkup

Theret nje i ri ne Shkup

19 Janar – Pas një përleshje të shkurtër fizike, një nga grabitësit e ka nxjerrë një thikë dhe ka goditur në bark,

Një djalë i moshës rreth 25vjeç këtë mëngjes ishte therur me thikë në një ndërtesë në lagjen Kisela Voda të Shkupitl, mëson Kurir.

Sipas informatave fillestare të marra nga Kurir, djali në ndërtesën ku ai jetonte ka takuar disa hajdutë. Pas një përleshje të shkurtër fizike, një nga grabitësit e ka nxjerrë një thikë dhe ka goditur në bark, dhe djali ka marr edhe goditje në kokë nga sende të forta.

Më shumë detaje priten së shpejti nga ana e policisë.

Gjithashtu lexo

Kujt i pengon xhamia në Kodrën e Diellit dorëzohet padi penale ndaj ndërtuesit të xhamisë

Pronarët e vilave në Kodrën e Diellit deri në Prokurorinë Themelore Publike në Tetovë, kanë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *