Home / Lajme / Maqedoni / Therrje me thikë në Tetovë

Therrje me thikë në Tetovë

15 janar-Siç njoftojnë nga MPB, mbrëmë 40 minuta pas mesnate në stacionin policor në Tetovë nga Qendra klinike e Tetovës janë lajmëruar se është sjellë tetovari B.E. (38) me plagë në kraharor dhe prerje në stomak dhe në kokë.

Tetovari tredhjet e tetëvjeçar mbrëmë ka marrë plagë në kraharor dhe prerje në stomak dhe në kokë.
Siç njoftojnë nga MPB, mbrëmë 40 minuta pas mesnate në stacionin policor në Tetovë nga Qendra klinike e Tetovës janë lajmëruar se është sjellë tetovari B.E. (38) me plagë në kraharor dhe prerje në stomak dhe në kokë.
Për shkak të seriozitetit të lëndimeve është transferuar në Spitalin e përgjithshëm të qytetit “8 Shtatori” në Shkup. Merren masa për ndriçimin e rastit.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *