Home / Lajme / Maqedoni / Veteranet e UCK neser para selise se BDI-se

Veteranet e UCK neser para selise se BDI-se

19 Janar – Veteranët e Ushtrisë Clirimtare Kombëtare nga komuna e Kumanovës dhe Likovës njoftojnë se nesër në mënyrë te organizuar do të shkojnë në zyrat qendrore të BDI-së

Veteranët e Ushtrisë Clirimtare Kombëtare nga komuna e Kumanovës dhe Likovës njoftojnë se nesër në mënyrë te organizuar do të shkojnë në zyrat qendrore të BDI-së në Recicë, për t’ia dorëzuar Ali Ahmetit listat e veteranëve të anashkaluar nga procesi i punësimeve.

Ja njoftimi që veteranët kanë shpërndarë në rrjetet sociale:

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *