Home / Lajme / Maqedoni / Vetura përplaset me furgonin me udhëtarë, një i lënduar në Neproshten të Tetovës

Vetura përplaset me furgonin me udhëtarë, një i lënduar në Neproshten të Tetovës

15 janar-Në furgonin me targa të Tetovës kishte 9 udhëtarë bashkë me shoferin. Vetura opel Vektra e ka përplasur nga pas dhe është lënduar vetëm shoferi i veturës ku menjëherë është dërguar në spitalin e Tetov

Sapo ka ndodhur një aksident mes një veture Opel Vektra dhe një furgoni me udhëtarë afër fshatit Neproshten të Tetovës në rrugën magjistrale Tetovë – Jazhincë.

Në furgonin me targa të Tetovës kishte 9 udhëtarë bashkë me shoferin. Vetura opel Vektra e ka përplasur nga pas dhe është lënduar vetëm shoferi i veturës ku menjëherë është dërguar në spitalin e Tetovë.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *