Home / Lajme / Maqedoni / Ahmeti ngushëllon familjen Misimi

Ahmeti ngushëllon familjen Misimi

5 shkurt-
Zonja Hajrie Misimi dha kontributit të çmuar në avancimin e rolit të gruas shqiptare jo vetëm në komunën e Tearcës, por përkushtimin e saj e dëshmoi edhe gjatë angazhimit shembullor si pjesë e grupit parlamentar të Bashkimit Demokratik për Integrim në mandatin e kaluar.

Me pikëllim të thellë e pranova lajmin për ndarjen nga jeta të kolegës sonë të nderuar, zonjës Hajrie Misimi, dhe ju lutëm më lejoni që në emër të të gjithë anëtarëve dhe përkrahësve të Bashkimit Demokratik për Integrim si dhe në emrin tim personal, të ju shpreh ngushëllimet tona më të sinqerta për këtë humbje të madhe.

Zonja Hajrie Misimi dha kontributit të çmuar në avancimin e rolit të gruas shqiptare jo vetëm në komunën e Tearcës, por përkushtimin e saj e dëshmoi edhe gjatë angazhimit shembullor si pjesë e grupit parlamentar të Bashkimit Demokratik për Integrim në mandatin e kaluar.

Jemi pranë jush në këto momente pikëllimi dhe bashkëndjejmë me dhimbjen e familjarëve dhe dashamirëve duke gjetur ngushëllim në kujtimet për veprën dhe dashamirësinë e saj.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *