Home / Lajme / Botë / Aksident me motorçikletë , një i lënduar rëndë

Aksident me motorçikletë , një i lënduar rëndë

28 Shkurt – Një motorçiklist ka humbur kontrollin e motorçikletës dhe është rrezuar ku ka marrë lëndime të rënda

Rusi gati se e gjith popullata posedojnë kamera tek veturat e tyre , dhe kjo ndodhë që shpesh të nxjerin video nga aksidentet që ndodhin nepër qytet . Ju sjellim një video nga një aksident i ndodhur me motorçikletë në Moscow të Rusisë.

Gjithashtu lexo

Pakistan: Vdesin gjashtë ushtarë pas shpërthimit të bombës

Një bombë rrugore, e cila ka pasur cak një konvonj me trupa ushtarake në jugperëndim …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *