Home / Lajme / Botë / Aksidentohet Kim me motrat dhe vajzën [foto]

Aksidentohet Kim me motrat dhe vajzën [foto]

22 Shkurt – Kim Kardashian, bashkë me motrat Khloe dhe Kylie Jenner dhe ma vajzën North, janë përfshirë në një aksident me veturë gjatë udhëtimit për të skijuar.

Kim Kardashian, bashkë me motrat Khloe dhe Kylie Jenner dhe ma vajzën North, janë përfshirë në një aksident me veturë gjatë udhëtimit për të skijuar.

Sipas TMZ, Khloe ishte shoferja e veturës derisa ishin duke kaluar në një rrugë me akull në Bozeman, Montana ndërsa në veturë ishin edhe Kim, Kylie Jenner dhe vajza e Kimit kur para tyre ka kaluar një kamion dhe i ka mbuluar xhamin e përparmë me shumë borë.
Khloe më pas ka humbur kontrollin e veturës kur kanë kaluar në akull dhe vetura është rrotulluar, por për fat askush nuk është lënduar.

Kim më pas ka postuar një fotografi në Instagram duke falënderuar Zotin që është kujdesur për ta dhe i ka shpëtuar.

Gjithashtu lexo

Spanja sërish nën frikën e terrorit, parandalohet sulm tjetër, vriten 5 terroristët

Parandalohet një tjetër sulm terrorist në Spanjë, pas atij të Barcelonës ku mbetën të vrarë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *