Home / Lajme / Maqedoni / Ardonit Murtezani do te varroset me 28 Shkurt (Shtunë)

Ardonit Murtezani do te varroset me 28 Shkurt (Shtunë)

Familja Murtezani njofton se Ardonit Murtezani do te varoset neser e Shtune , perndryshe Ardoniti ndroi jete ne Shba Para 1 jave

Të nderuar familjarë, miq e dashamirë, ju njoftojmë se varrimi i të dashurit tonë, Ardonit Murtezani, do të bëhet më 28 Shkurt (e Shtunë), me namazin e Drekës.
Kortezhi për përcjelljen e të ndjerit do të niset nga mjediset e lokalit ‘Dinamika’ (që gjendet në hyrje të qytetit), në orën 11:00, duke vazhduar në ‘Eski Xhami’- në qendër të Tetovës, për t’i dhënë lamtumirën e fundit në Varrezat e Qytetit.
Pjesëmarrja Juaj është ngushëllim dhe respekt për ne!
PRITJA PËR NGUSHËLLIME: Nga data 28 Shkurt deri më 3 Mars, prej orës 10:00, në lokalin ‘Dinamika’ në Tetovë.
Me respekt, Familja Murtezani

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *