Home / Lajme / Botë / Bar Rafaeli pozon për…bamirësi (Foto)

Bar Rafaeli pozon për…bamirësi (Foto)

21 Shkurt – Bar Rafaeli ka treguar format e saj super seksi. Por, kësaj radhe modelja e njohur izraelite është zhveshur për një qëllim të mirë.

Bar Rafaeli ka treguar format e saj super seksi. Por, kësaj radhe modelja e njohur izraelite është zhveshur për një qëllim të mirë.

Ajo ka pozuar në një sesion fotosh për bamirësi.

Gjithashtu lexo

Dy terroristë hidhen në erë në Turqi

Dy terroristë nga organizata ekstremiste dhe e ndaluar “Partia maoiste komuniste” u ngritën në erë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *