Home / Lajme / Maqedoni / “Bombat” e reja pas disa ditësh, sot nuk do ketë

“Bombat” e reja pas disa ditësh, sot nuk do ketë

Shkup, 10 shkurt – “Presim që opinioni sa më tepër të informohet për bombat që i publikuam dje dhe pastaj do të vendosim se kur do të vazhdojmë me publikimin e bombave tjera”, njoftojnë në partia LSDM.

Kryetari i Lidhjës Social Demokrate të Maqedonisë (LSDM), Zoran Zaev gjatë ditë së sotme nuk do të mbajë pres konferencë ku do të publikohen skandale të reja të përgjimeve të zyrtarëve të lartë në Maqedoni.Kështu thonë nga shërbimi për informim i LSDM-së.

“Presim që opinioni sa më tepër të informohet për bombat që i publikuam dje dhe pastaj do të vendosim se kur do të vazhdojmë me publikimin e bombave tjera”, njoftojnë në partia LSDM. Për matrialet tjera skandaloze që do të publikohen nga Zaev, vendimi do të merret pas konsultimeve plotësuese të kreut të partisë me qëllim që shpalosja të mbahet me një tempo.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *