Home / Lajme / Maqedoni / Dëshmi shokuese: Nuk janë vrasësit e rastit ‘Monstra’ ata që po akuzohen

Dëshmi shokuese: Nuk janë vrasësit e rastit ‘Monstra’ ata që po akuzohen

9 Shkurt – Meri Nikollovska del me deklaratë shokuese për rastin Monstra

Aktivistja e sektorit civil Meri Nikollova, nga organizata ‘Udar’ së fundmi ka dalë me një deklaratë shokuese për të arrestuarit në rastin ‘Monstra’, raporton Almakos.

“Në lutjet e juaja kujtoni fëmijët e Liqenit të Smillkovcit, për arsye se nuk janë vrasës ata që i akuzuan. GRUJO KOHA ËSHTË QË TË DIHET E VËRTETA!!”, -/almakos

Gjithashtu lexo

Mot me diell me erë të dobët deri në mesatare

Moti sot në Maqedoni do të jetë kryesisht me diell dhe i ngrohtë me erë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *