Home / Lajme / Botë / Dy vajza rrihet kurse e treta nxjer pistoletën dhe ja vendon në kokë (VIDEO +18)

Dy vajza rrihet kurse e treta nxjer pistoletën dhe ja vendon në kokë (VIDEO +18)

27 Shkurt – Dy vajza rihen për një djalë në moment shfaqet nëna e njërës nga vajzat dhe e nxjer pistoletën dhe ja vendon në kokë vajzës tjeter

Dy vajza katërmbëdhjetë vjeçare nga një shkollë e mesme në Houston kishin pasur një konflikt – gjoja për një djalë – në një park afër rrugës së shkollës së tyre. Nëna e njërës nga vajzat e solli një armë.

Policia ka arrestuar Viridiana Alvarez pasi ishte filmuar dhe fotografuar nga studentët tjerë duke nxjerrë një armë nga çanta e saj të cilën e kishte vendosur në kokën e Victoria Myers.

Policia e kampit, sipas raportimeve, kishte reaguar para se dikush të lëndohej.

Megjithatë, Victoria Myers, nuk e kishte kuptuar se i ishte vendosur arma në kokën e saj.

“Nuk e dija se kishte ndodhur diçka e tillë deri sa i pash fotografitë”, ka thënë ajo.

Gjithashtu, Alvarez, 33, i kishte thënë policisë se arma nuk ishte e mbushur dhe se ajo vetëm kishte tentuar ta “frikësonte” Viktorian. Ajo tani më gjendet në burg.

Gjithashtu lexo

Dy terroristë hidhen në erë në Turqi

Dy terroristë nga organizata ekstremiste dhe e ndaluar “Partia maoiste komuniste” u ngritën në erë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *