Home / Lajme / Botë / GALAXY S6 OSE “VRASËSI” I IPHONE

GALAXY S6 OSE “VRASËSI” I IPHONE

22 Shkurt – Dizajni i Samsung Galaxy S6 i cili pritet të dalë në fillim të muajit mars.

Shumë aludime ka pasur në lidhje me dizajnin e Samsung Galaxy S6 i cili pritet të dalë në fillim të muajit mars.

Shumë pamje dhe versione të tij janë shfaqur në rrjet por asnjëra nuk është zyrtarja.

Së fundmi janë shfaqur disa foto që janë afër të vërtetës.

Specialistët e cilësojnë Samsungun e ri si “vrasësin” e iPhone.

Ai ka një dizajn si të telefonit të Apple por shumë më të sofistikuar.

Fansat e Samsung me siguri po e presin me padurim.

Gjithashtu lexo

Pakistan: Vdesin gjashtë ushtarë pas shpërthimit të bombës

Një bombë rrugore, e cila ka pasur cak një konvonj me trupa ushtarake në jugperëndim …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *