Home / Lajme / Maqedoni / Gjendet vetura me të cilën udhëtonte Uran Kup

Gjendet vetura me të cilën udhëtonte Uran Kup

9 shkurt- Në vend ngjarje të pranishëm kanë qenë organet policore si dhe familjarë të Kupës, të cilët apelojnë edhe njëherë tek të gjithë ata që mund të posedojnë edhe informatën më të vogël për rastin në fjalë, të paraqiten tek familjarët apo në stacionin më të afërt policor.

Në Dibër është gjetur vetura me të cilën udhëtonte Uran Kupa, 27 vjeçari që u zhduk në rrethana misterioze mbrëmjen e 6 shkurtit. Burime të portalit Vatra theksojnë se vetura është gjetur në Dibër, pranë stacionit të vjetër të autobusëve. Në vend ngjarje të pranishëm kanë qenë organet policore si dhe familjarë të Kupës, të cilët apelojnë edhe njëherë tek të gjithë ata që mund të posedojnë edhe informatën më të vogël për rastin në fjalë, të paraqiten tek familjarët apo në stacionin më të afërt policor.

Gjithashtu lexo

Stejt Departamenti: Qeverisja e VMRO-së ka nxitur diskriminim fetar në Maqedoni

Grupet religjioze në Maqedoni vlerësojnë se ish-Qeveria e VMRO-DPMNE-së e ka favorizuar Kishën Ortodokse – …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *