Home / Lajme / Maqedoni / Haxhia nga Tetova i kërkon Kallashit të martohet: “Do ta kalli krejt Tetovën për ty” (FOTO)

Haxhia nga Tetova i kërkon Kallashit të martohet: “Do ta kalli krejt Tetovën për ty” (FOTO)

25 Shkurt – Kallashi merr ftesë për martesë , si duket Kallashi do të bëhet nuse Tetove , shpresojmë qe Haxhia të bëhet i lumtur.

Kallashi, e cila thuajse përditë po merr edhe epitete të llojllojshme, si seks bomba, sensacioni i vitit, personazhi nr 1 i medieve sot ka marrë një ftesë për martesë.

Do të ishte normale – e thotë ajo për Kosovaren, sikur të mos ishte nga një haxhi i Tetovës, cili i paska edhe dy gra tjera në shtëpi.

Bëhu nusja jem Kallash, çdo qime të flokut do ta luloj me nga një lirë,flori . Do ta kalli krejt Tetovën me dasmën që do ta bëj për ty – i kishte thënë haxhia Kallashit , e cila tregon edhe për dhuratat tjera që ia ka afruar.

Ajo tregon se personi , i cili ishte haxhi , me një moshë 6o vjeçare , kishte qenë i pranishëm dy tri hera në mbrëmjet e organizuara në Tetove ku kishte vallëzuar ajo dhe se ai kishe kërkuar që të takohet sy më sy me të. Gjatë programit , mbi trupin e Kallashit kishte derdhur para , të cilat ia kishte afruar përmes një djaloshi.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *