Home / Lajme / Maqedoni / Izet Zeqiri – KA HUMBUR MORALI MOS E KA PA DIKUSH !

Izet Zeqiri – KA HUMBUR MORALI MOS E KA PA DIKUSH !

27 Shkurt – Ish depueti i Rdk-së Izet Zeqiri në rjetin social facebook ka treguar që të mos e humbim Ujin , zjarrin dhe moralin

Izet Zeqiri ka postuar një tregim në facebook ku shprehet qe nuk duhet te humbet uji , zjarri dhe morali sepse moralin nuk do te mund ta gjejmë.
Izet Zeqiri postoi këtë tregim pasi sot Zoran Zaevi postoi bombën e 5-të ku Gruevski urdheroi për prishjen e ndërtesës Kosmos dhe me ketë Zeqiri don të thotë që kjo qeveri ka humbur moralin dhe ka kapluar zjarri .

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *