Home / Lajme / Maqedoni / Jep dorhëqje edhe Xhemali Mehazi i BDI-së për rastin ‘Tamara’

Jep dorhëqje edhe Xhemali Mehazi i BDI-së për rastin ‘Tamara’

24 Shkurt – Dorëhëheqja e Mehazit dhe Paranxhievës vjen pas vdekjes së Tamarës 10 vjeçare nga Velesi.

Drejtoresha e Fondit për Sigurim Shëndetësor (FSSH), Maja Parnaxhieva dhe drejtori Xhemali Mehazi kuadër i BDI-së, sot kanë dhënë dorëheqje nga posti i drejtorit .

Dorëhëheqja e Mehazit dhe Paranxhievës vjen pas vdekjes së Tamarës 10 vjeçare nga Velesi. Në arsyetimin e Mehazit dhe Paranxhievës thuhet se dorëheqja vjen për shkaqe morale.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *