Home / Lajme / Maqedoni / Ka humbur jetën një fëmijë pesëvjeçar në një aksident në Rashçe

Ka humbur jetën një fëmijë pesëvjeçar në një aksident në Rashçe

8 Shkurt – Shkup , humbë jetën fëmiju 5 vjeçar në Rashçe

Një fëmijë pesëvjeçar e ka humbur jetën në aksidentin e trafikut që mbrëmë në orën 21:15 ka ndodhur në fshatin Rashçe të Shkupit.

Siç informon MPB-ja, automjeti BMW me targa të Shkupit është drejtuar nga M.M.(1977) nga fshati Sfillare e Poshtme ka goditur fëmijën i cili është dërguar në SPQ “8 Shtatori” ku i është nënshtruar lëndimeve./Mia

Gjithashtu lexo

Kallëzim penal deri te PSP nga Mehmeti, Llatas dhe Talevska kundër biznesmenit Palevski

Ashtu siç u informua dje nga Telegrafi, biznesmeni Ljupço Palevski është marrë në pyetje informative …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *