Home / Lajme / Botë / Kështu i prognozon ndeshjet e Serie A gjyqtarja seksi (FOTO + 16)

Kështu i prognozon ndeshjet e Serie A gjyqtarja seksi (FOTO + 16)

19 Shkurt – Claudia Romani, gjyqtarja seksi nga Italia, ka nisur edhe t’i prognozoj ndeshjet e elitës së futbollit italian.

Claudia Romani, gjyqtarja seksi nga Italia, ka nisur edhe t’i prognozoj ndeshjet e elitës së futbollit italian.

Gjyqtarja italiane, Claudia Romani, e cila pretendon ta ndaj edhe drejtësinë në Serei A, ka nisur edhe t’i prognozoj ndeshjet e elitës së futbollit italian.

Ajo ka publikuar disa foto, ku në trupin e saj shihen rezultatet e tre ndeshjeve të xhiros së radhës në Serie A.

Romani ka parashikuar se ndeshje mes Milanit dhe Cesenas do të përfundoi 3:0, Verona – Roma 1:2 dhe Sampdoria – Genoa 3:1Gjithashtu lexo

Ishulli i Fazanëve që ndan dy shtete: Këtë vend të vogël e administron gjatë muaj Spanja dhe gjashtë tjerë Franca (Video)

Në provincën Baske, mes qytetit verior spanjoll Irun dhe atij jugperëndimor në Francë, Henda, rrjedh …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *