Home / Sport / Messi , Pique dhe Fabregas në kazinon e Londrës

Messi , Pique dhe Fabregas në kazinon e Londrës

23 Shkurt – Lionel Messi, Gerard Pique e Cesc Fabregas kanë shkuar në kazino në Londër

Lionel Messi, Gerard Pique e Cesc Fabregas janë takuar dje në mbrëmje.

Menjëherë pas arritjes në Londër, dy futbollistët e Barcelonës, Lionel Messi e Gerard Pique kanë vendosur të dalin për relaksim.

Për t’ua treguar vendin ata morën me vete mikun e tyre, anëtarin e Chelseat, Cesc Fabregas.

Kjo treshe u pa hyrjes së një kazinoje në Londër. Ndryshe, Fabregas ishte pjesë e Barcelonës së bashku me Pique e Messi para se të kalonte te Chelsea.

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *