Home / Lajme / Botë / Momenti kur në ring grushtojnë edhe spektaktorët! (FOTO)

Momenti kur në ring grushtojnë edhe spektaktorët! (FOTO)

26 Shkurt – Spektatorët hyjnë në ring dhe grushtohen ndërmjet veti , kjo ndodh ne Anglinë veriore

Një natë e boksit plasi në dhunë këtë fundjavë kur mbështetësit e boksierit rivalë hynë me forcë në ring dhe filluan duke hedhur grushtat e tyre.

Sigurimi ka ndërhyrë menjëhrë pasi mbështetësit e Uzair Nijab kanë hyrë në ring dhe kanë filluar të shkajtojnë kaos në ndeshjen e cila priste të fillonte me kundërshtarin Muheeb Fazeldin.

Përleshja vazhdoi deri në momentin kur folësi i ndeshjes me zë ulëritës ftoi ata për tu qëtësauar, duke i paralajmëruar se konkursi do të skualifikohet në qoftë se paqja nuk rivendoset në teatrin Octagon në Sheffield, në jug të Yorkshire, të Anglisë veriore.Gjithashtu lexo

Sulmi në Barcelonë, shqiptarja filmon ndalimin e të dyshuarit: Shpëtova për 50 sekonda

Një shqiptare, punonjëse e një dyqani në vendngjarje ka filmuar dhe dëshmuar të gjithë ngjarjen …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *