Home / Lajme / Maqedoni / Ndërroi jetë pediatri Agim Pajaziti

Ndërroi jetë pediatri Agim Pajaziti

8 shkurt-Varrimi i të ndjerrit do të bëhet sot pas faljes së namazit të iqinisë në varrezat në fshatin Strimincë

Lajm pikëllimi. Pas një sëmundje të rëndë dhe të shkurtër ndërroi jetë doktor Agim Pajaziti mjek pedijatër i punësuar në Spitalin Klinik të Tetovës. Varrimi i të ndjerrit do të bëhet sot pas faljes së namazit të iqinisë në varrezat në fshatin Strimincë.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *