Home / Lajme / Maqedoni / Ndërron jetë ish deputetja e BDI-së Hajrie Misimi

Ndërron jetë ish deputetja e BDI-së Hajrie Misimi

4 shkurt-Ajo lindi më 11 janar të vitit 1965 në Prishtinë.Ka jetuar në fshatin Sllatinë të Tetovës, ndërsa kishte të kryer fakultetin e Gjuhës dhe letërsisë shqipe në Universitetin e Prishtinës. Varrimi do të bëhet nesër (e enjte) në varrezat e fshatit Sllatinë

Ka ndërruar jetë sot në Klinikat e Shkupit ish deputetja e Bashkimit Demokratik për Integrim në mandatin 2011 -2014.Ajo një kohë të gjatë është kuruar nga kanceri në fyt në klinikat e Shkupit ndërsa sot ka ndërruar jetë. Ajo lindi më 11 janar të vitit 1965 në Prishtinë.Ka jetuar në fshatin Sllatinë të Tetovës, ndërsa kishte të kryer fakultetin e Gjuhës dhe letërsisë shqipe në Universitetin e Prishtinës. Varrimi do të bëhet nesër (e enjte) në varrezat e fshatit Sllatinë.Tv Koha

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *