Home / Lajme / Maqedoni / Në pritje të ‘bombës’ së pestë të Zoran Zaevit: KËTU MUND TA NDIQNI LIVE! (VIDEO)

Në pritje të ‘bombës’ së pestë të Zoran Zaevit: KËTU MUND TA NDIQNI LIVE! (VIDEO)

27 Shkurt – Xhdo moment pritet te filloje konferenca per shtyp e Lsdm-së

Konferenca për shtyp e Zoran Zaevit, kryetar i LSDM-së, fillon në ora 14 dhe pritet të publikohet “bomba” e pestë.

KËTU MUND TA NDIQNI LIVE!

Gjithashtu lexo

“Çështja mes Shkupit dhe Beogradit shkakton shqetësime në Athinë”

Gazeta greke “Kathimerini” shkruan se diplomatët grek me shqetësime i ndjekin ngjarjet në Ballkan, pasi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *