Home / Lajme / Maqedoni / PLASI BOMBA – Gruevski dhe Mile Janakievski planifikojnë rënimin e ndërtesës Kosmos

PLASI BOMBA – Gruevski dhe Mile Janakievski planifikojnë rënimin e ndërtesës Kosmos

27 Shkurt – Fijat Canovski është cak i bombave të Zoran Zaevit

Sot Zoran Zaev plasi bombën e 5-të ku Gruevski dhe Mile Janakievski planifikojnë renimin e nderteses me te madhe ne shkup Kosmos qe eshte ne pronsi te Fijat Canovskit .

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *