Home / Lajme / Maqedoni / Shpati harron Afërditën, prezanton të dashurën e re (Foto)

Shpati harron Afërditën, prezanton të dashurën e re (Foto)

27 Shkurt – Këngëtari Shpat Kasapi ka prezantuar të dashurën e re

Që nga ndarja me Afërdita Dreshajn, Shpat Kasapi është përfolur disa herë për faktin se po dilte me vajza, por vetë këngëtari asnjëherë nuk ka pranuar të flasë për ndonjë lidhje reale.

Megjithatë, tani i duket se Shpati vërtetë është në lidhje. Vajza që është përkrah tij duket simpatike dhe serioze, ajo quhet Albijona.

Së fundi, Shpati e ka prezantuar të dashurën edhe me shokët e tij.

Thuhet se bukuroshja është nga Shkupi.

Gjithashtu lexo

Starnawski përsëri zhytet në Matkë

Zhytësi i famshëm speleologjik, Krzysztof Starnawski nga Polonia, së bashku me ekip të zhytësve vendas …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *