Home / Lajme / Maqedoni / Shpërthen edhe bomba e 3 të e Zaevit , shpalos detaje nga arrestimi i Boshkovskit

Shpërthen edhe bomba e 3 të e Zaevit , shpalos detaje nga arrestimi i Boshkovskit

20 shkurt-Rasti i montuar me Lube Boshkovski, do të dëgjoni se si është përgatitur skenari për Lube Boshkovskin. Meqenëse bisedat i shpalosim ashtu siç janë, andaj ju kërkojmë falje për fjalët vulgare”, tha Zaev.

Secila bombë e radhës do të jetë më shokante për qytetarët e Maqedonisë, ajo që ka bërë Gruevski dhe familja e tij janë rrëqethëse, tha Zaev në fillim të press-konferencës.

“Dëgjuat se si kanë manipuluar me gjyqësorin, ajo që sot do ta dëgjoni është tmerr. Nga biseda do e merrni vesh se në çka krejt janë të gatshëm kushërinjtë Gruevski dhe Mijallkov. Rasti i montuar me Lube Boshkovski, do të dëgjoni se si është përgatitur skenari për Lube Boshkovskin. Meqenëse bisedat i shpalosim ashtu siç janë, andaj ju kërkojmë falje për fjalët vulgare”, tha Zaev.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *