Home / Lajme / Maqedoni / Shpërtheu një bombë para gjykatës së Shkupit

Shpërtheu një bombë para gjykatës së Shkupit

19 shkurt-
Akoma nuk dihet se kush janë kryerësit dhe motivet për shpërthimin e mbrëmshëm në Bul. “Goce Dellçev” në afërsi të gjykatave të Shkupit.
Rastin në polici e ka denoncuar një nëpunës i Gjykatës

Mbrëmë rreth orës 20:00 ka ndodhur një shpërthim para gjykatës në Shkup. Nuk dihen shkaqet e shpërthimit. Ndërkohë që raportohet se nga shpërthimi nuk ka viktima, por është shkaktuar dëm i vogël material duke dëmtuar kështu kopshtin e luleve në bulevardin përballë gjykatave. Policia menjëherë ka dalë në vendngjarje për të hetuar rastin.

Akoma nuk dihet se kush janë kryerësit dhe motivet për shpërthimin e mbrëmshëm në Bul. “Goce Dellçev” në afërsi të gjykatave të Shkupit.

Rastin në polici e ka denoncuar një nëpunës i Gjykatës

Për informata më të hollesishme nga MPB-ja paralajmërojnë gjatë ditës së sotme.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *