Home / Lajme / Botë / Shqiptaret më të bukurat në botë pas Brazilit e Rusisë (FOTO)

Shqiptaret më të bukurat në botë pas Brazilit e Rusisë (FOTO)

27 Shkurt – Femrat shqiptare zënë vendin e 3-të për bukuri në botë

Në një renditje që është bërë para disa javësh nga media online fabvana.com, bukuria ekzotike shqiptare renditet në vend të tretë. Vendin e parë e mban Brazili, ndërsa në vendin e dhjetë renditet Bullgaria.

Brazili

Femrat braziliane janë femrat me forma perfekte dhe me shpirt të gjallë. Nëse do të bëni një udhëtim në Brazil do të befasoheni aq shumë, sa nuk do keni më dëshirë të ktheheni.

Rusia

Nëse gjatë jetës ke mundësi të takohesh me një femër ruse, konsideroje veten me fat. Ruset janë kategorizuar ndër femrat më të bukura në planet.

Shqipëria

Tipareve zeshkane të shqiptareve është vërtet e vështirë t’u rezistosh. Pamja e tyre ekzotike godet çdo zemër mashkulli.

Kolumbia

Vajzat kolumbiane janë tradicionale, por edhe që të lënë pa frymë në të njëjtën kohë. Bukurisë së tyre natyrale është e vështirë t’i rezistosh.

Spanja

Vajzat spanjolle janë ato që duket sikur vijnë nga parajsa. Trupi ekzotik dhe pamja e ëmbël i ka klasifikuar ato në femrat më të nxehta në botë.

Bullgaria

Femrat bullgare janë disa nga modelet më të kërkuara në botë. Pamja e tyre ekzotike të bën vërtet të çmendesh.

Gjithashtu lexo

Trump kërkon ndaljen e ndihmës financiare për Serbinë, ‘shpëton’ Kosova

Administrata e presidentit amerikan, Donald Trump po bënë përpjekje që të reduktojë në mënyrë drastike …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *