Home / Lajme / Botë / Si në filma! Një grua mposht 3 burra me karate (Video)

Si në filma! Një grua mposht 3 burra me karate (Video)

4 Shkurt – Kinezja rahë 3 burra në një restorant në Kinë

Ky është momenti befasues kur një grua në Kinë mposht tre burra, të cilët po shkaktonin probleme në një restorant të vogël.

Video është kthyer në hit në internet.

Gjithashtu lexo

Sulmi në Barcelonë, shqiptarja filmon ndalimin e të dyshuarit: Shpëtova për 50 sekonda

Një shqiptare, punonjëse e një dyqani në vendngjarje ka filmuar dhe dëshmuar të gjithë ngjarjen …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *