Home / Lajme / Botë / Skandaloze: Kuzhinieri i batalionit bën “banjo” në kazan ushqimi, e me ata ujë e bëri supën për ushtarë!

Skandaloze: Kuzhinieri i batalionit bën “banjo” në kazan ushqimi, e me ata ujë e bëri supën për ushtarë!

25 Shkurt – Victor Gambola kuzhinjeri i cili me ujin që ka larë trupin e tije bën supë për ushtarët

Kanë filluar hetimet për kuzhinierin e suspenduar të Batalionit Policor të Ushtrisë, që kishte zgjedhur një vend të pazakonshëm për të bërë “banjo”.

Në mahi e sipër, Victor Gamboa është zhveshur dhe ka hyrë në kazan me ujë të nxehtë, ku më pas është shkrepur fotografia.

Me ujin që është pastruar, burri 27-vjeçar ka bërë supë, të cilën ju ka shërbyer ushtarëve me bazë në Bagota të Kolumbisë, transmeton Telegrafi.

Mësohet se kjo ngjarje ka ndodhur në muajin qershor, mirëpo që tani është bërë publike, pasi fotografia është postuar në internet.

Gjithashtu lexo

Sulmi në Barcelonë, shqiptarja filmon ndalimin e të dyshuarit: Shpëtova për 50 sekonda

Një shqiptare, punonjëse e një dyqani në vendngjarje ka filmuar dhe dëshmuar të gjithë ngjarjen …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *