Home / Lajme / Maqedoni / Të premten protest në Tetovë: Mbrohu ose Helmohu: zgjedhje tjetër nuk ka !!

Të premten protest në Tetovë: Mbrohu ose Helmohu: zgjedhje tjetër nuk ka !!

Tetovë, 02 Shkurt – “Mbrohu ose Helmohu: zgjedhje tjetër nuk ka !! Protesta do të filloj në Sheshin “Ilira” dhe më pas do të marshohet deri tek Unaza “VERO”. Të mobilizohemi sa më shumë, të shprehim gadishmërinë tonë për tju kërkuar përgjegjësve të na e kthejnë AJRIN E PASTËRT që Tetova dikur krenohej!, transmeton Televizioni Koha.

Të premten me 06 shkurt në orën 13:00 organizata EcoGuerila ju ftonë të gjithëve të protestojmë së bashku në Sheshin Ilira në Tetovë për të drejtën tonë: AJËR TË PASTËRT !!

“Mbrohu ose Helmohu: zgjedhje tjetër nuk ka !! Protesta do të filloj në Sheshin “Ilira” dhe më pas do të marshohet deri tek Unaza “VERO”.
Të mobilizohemi sa më shumë, të shprehim gadishmërinë tonë për tju kërkuar përgjegjësve të na e kthejnë AJRIN E PASTËRT që Tetova dikur krenohej!, transmeton Televizioni Koha.

Është për shëndetin, është për jetën! AJËR TË PASTËRT!”, thuhet në ftesën e organizatës EcoGuerila. /Tv Koha/

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *