Home / Lajme / Maqedoni / Tetovarja tenton të vetëvritet me tableta

Tetovarja tenton të vetëvritet me tableta

2 shkurt-
Gjithashtu mbrëmë , me një sasi të madhe të tabletave për qetësim edhe një person V.D 59-vjeçar nga Tetova ku shëndeti i tij u përkeqësua, ai u menjëherë transferua në spitalin Klinik të Tetovës dhe u mbajt për vëzhgim të mëtutjeshëm, njofton SPB-Tetovë.

Në spitalin Klinik të Tetovës mbrëmë rreth orës 23.30 është dërgur S.S 26 vjeçe nga Tetova e helmuar dhe e alkoolizuar dhe kishte pirë 15 tableta. 26 vjeçarjes i është dhënë asistencë mjekësore, dhe më pas ajo është lëshuar për mjekim shtëpiak. Arsyet e helmimit janë mosmarrëveshjet familjare apo probleme të natyrave të ndryshme.

Gjithashtu mbrëmë , me një sasi të madhe të tabletave për qetësim edhe një person V.D 59-vjeçar nga Tetova ku shëndeti i tij u përkeqësua, ai u menjëherë transferua në spitalin Klinik të Tetovës dhe u mbajt për vëzhgim të mëtutjeshëm, njofton SPB-Tetovë.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *