Home / Lajme / Maqedoni / Tetovë, makina shkel dy këmbësor

Tetovë, makina shkel dy këmbësor

26 Shkurt – Në rrugën Videoja Smilevski Bato shkelen dy këmbësor njofton SPB-Tetovë

Dje rreth orës 13.00 në kryqëzimin e rrugëve “Videoja Smilevski Bato” dhe “Vëllezërit Miladinovci” në Tetovë ka ndodhur aksident ku makina e tipit “Folsfagen Sharan” me targa të Tetovës, i drejtuar nga një S.N. 30 vjeçar nga Tetova ka shkelur këmbësorët S.J.(39) vjeçar dhe H.J (33) vjeçare gjithashtu nga Tetova, njofton SPB-Tetovë.

Të dy këmbësorët me të njëjtin automjet janë transferuar në spitalin klinik të Tetovës dhe janë mbajtur për vëzhgim të mëtutjeshëm.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *