Home / Lajme / Botë / The Rock dhe Ronaldo rrihen për Irinën (VIDEO)

The Rock dhe Ronaldo rrihen për Irinën (VIDEO)

26 shkurt – Dwayne Johnson dhe Cristiano Ronaldo e kanë ndarë mejdanin për modelen ruse, Irina Shayk.

Video-loja Wrestling ka sjell versionin e radhës për aktorin amerikan, Dwayne Johnson dhe yllin e Real Maddirit, Cristiano Ronaldon.

The Rock e Ronaldo kanë ndarë mejdanin për modelen ruse, Irina Shayk. Fituesi i këtij dueli do ta fitojë dashurinë e ruses. Shikojeni videon për ta kuptuar se kujt do t’i takoj bukuroshja.

Gjithashtu lexo

Dy terroristë hidhen në erë në Turqi

Dy terroristë nga organizata ekstremiste dhe e ndaluar “Partia maoiste komuniste” u ngritën në erë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *