Home / Lajme / Maqedoni / Top 100 mjekët në Maqedoni – BekimTateshi dhe Urim Isahi

Top 100 mjekët në Maqedoni – BekimTateshi dhe Urim Isahi

Shkup, 17 shkurt – Mjeku, Bekim Tateshi është oftalmolog i dalluar në Klinikën për Sëmundje të syve, ndërsa, Urim Isahi, specialist, gastroenterlog në Spitalin e Shtetit.

Mjekët, Bekim Tateshi dhe Urim Isahi janë në mesin e 100 mjekëve më të mirë të ranguar në Maqedoni, për muajin janar të këtij viti.

Mjeku, Bekim Tateshi është oftalmolog i dalluar në Klinikën për Sëmundje të syve, ndërsa, Urim Isahi, specialist, gastroenterlog në Spitalin e Shtetit.

Rangimi bëhet sipas evdiencës së sistemit (www.mojtermin.mk) në bazë të kontrolleve, intervenimeve dhe ndërhyrjeve kirurgjikale të cilët dëshmojnë rezultatet e arritura të mjekut.

Këta dhe mjekët tjerë më të mirë gjatë rangimit në bazë të vendimit të Ministrisë së Shëndetësisë do shpërblehen edhe me një rrogë neto.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *