Home / Lajme / Maqedoni / Vetëvendosje e “nis” për Hungari kabinetin qeveritar (Foto)

Vetëvendosje e “nis” për Hungari kabinetin qeveritar (Foto)

Vetëvendosje vlerëson se të vetmit njerëz që duhet të largohen dhe ta lëshojnë Kosovën janë qeveritarët.

Ata kanë improvizuar një autobus prej letre, ku i kanë vendosur fotografitë e krerëve të shtetit dhe anëtarët e tjerë të kabinetit qeveritar.

VV e ka parkuar “autobusin” në Sheshin “Skënderbeu” para objektit të Qeverisë.

Deputeti i këtij subjekti politik, Faton Topalli tha se janë pikërisht ata qeveritarët aktual ata që për 15 vjet e kanë sjellë qytetarin në gjendjen që është tani.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *